בעקבות שירי אריק איינשטיין- "שבת בבוקר יום יפה"

1. "שבת בבוקר יום יפה"-סיור בעקבות שירי אריק איינשטיין- שונה מיוחד!: ( הסיור המקורי !)

"שבת בבקר יום יפה, אמא שותה המון קפה... אפשר ללכת לירקון ולשוט בו עם סירה...", " גוטה הפוך, גוטה הפוך" , " אני רואה אותה בדרך לגימנסיה עם הילקוט ובתלבושת אחידה".
"שבת בבקר יום יפה"...סיור מוסיקלי מתנגן בעקבות שיריו של אריק איינשטיין ובהם : "שבת בבקר יום יפה " , "סע לאט" אז מה", "העיר הלבנה".

עם לכתו הפתאומי של גדול הזמרים בישראל, בעל הקול העמוק והמיוחד, שקולו מלווה אותנו מילדותנו, הגיע הזמן להוקיר לו תודה, ולהצדיע לו על פועלו ויצירתו. בואו להשתתף בסיור המזמר המקורי, לשיר ולשמוע את הסיפורים המרתקים על אריק איינשטיין.

הרעיון לסיור נולד בשנת 2009 כשמלאו לאריק איינשטיין יום הולדת 70 ולתל אביב עירו 100.
אז נוצרה ההזדמנות הנדירה , ליצור סיור מיוחד שיעקוב אחרי שירי הזמר המזוהה כל- כך עם תל-אביב, ושחי בה כל ימי חייו.הסיור משלב בין השירים למקומות ולאתרים בהם אריק איינשטיין חי ופעל.

בהיותי תל-אביבי מלידה המכיר כל פינה קטנה בעיר, ידעתי וחשתי כי הסיור המזמר והשתתפות הקהל הפעילה, יהוו מקור הנאה וכיף למשתתפים ,שיחוו חוויה חדשה ושונה. ברוכים הבאים לסיור "שבת בבקר יום יפה".

אריק איינשטיין הוא יותר מאשר הזמר הישראלי הגדול ביותר. איינשטיין הוא ארץ ישראל האמיתית.( יואב קוטנר) . אני מוסיף ואומר שאריק איינשטיין הוא תל אביב האמיתית. כמי שנולד, גדל וחי כל חייו בתל-אביב נדמה כי העיר התפתחה עימו וגדלה לצלילי שיריו. קולו המדהים, הצלול והמיוחד מלווה אותנו בעצם כל החיים. הוא מלווה אותנו עוד מהימים של ארץ ישראל הקטנה, דרך המלחמות והחגיגות, בטוב וברע.

אריק איינשטיין הוא מגדולי הזמרים והיוצרים בארץ, ואולי הטוב מכולם. בעייני לפחות, הוא מייצג את הישראלי היפה, ושיריו מתנגנים בראשנו לאורך כל התקופות והשנים.
איינשטיין מדבר אל לב כולנו – המבוגרים, הילדים והיותר מבוגרים שבינינו ודומה שאנו מכירים את שיריו בכל התקופות : משירי ארץ ישראל היפה, שירי מלחמות, בלדות, רומנים, שירי ילדים ומלודיות יפות.

נשיר את "שבת בבקר יום יפה", "סע לאט", "יושב בסן פרנסיסקו על המים" ועוד ועוד.
סיור מוסיקלי מתנגן בעקבות שיריו של אריק איינשטיין. הסיור כולל מסע קסום למקומות המופיעים בשיריו ובהם הוא פעל, יצר, שיחק כדורסל ובילה את מיטב שנותיו ובהם מגרש אוסישקין לשעבר, נחל הירקון, חוף מציצים המיתולוגי, רחוב דיזינגוף ובתי הקפה, הגימנסיה הרצליה ועוד. כל הסיפורים, הרכילויות והאנקדוטות בדרך. הסיור כולל שירה בציבור ובמסגרתו מחולקים שירונים למשתתפים.

בואו להנות מבוקר/ ערב של כיף ולשיר את שירי אריק איינשטיין בתל-אביב עם הסיפורים הנפלאים והמקומות היפים.

שם: 
שבת בבקר יום יפה
סיור מזמר
סיור מזמר בעקבות השירים של אריק איינשטיין
זמן: 
עד 3ש'
"יש בי אהבה והיא תנצח" , סיור אריק איינשטיין, סיור רון ורם, סיור שירי איינשטיין
תיאור מסלול: 

רחובות תל-אביב, שבת בבוקר יום יפה, סיור בעקבות שירי אריק איינשטיין